EKOREWOLUCJA

INFORMACJE O SZKOLE

PRZYJACIELE SZKOŁY

EKOREWOLUCJA

Dnia 16 marca 2012 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gali finałowej akcji Tesco dla szkół EKOREWOLUCJA.

Tegoroczny konkurs polegał na stworzeniu filmiku, przedstawiającego ekorewolucje przeprowadzoną w szkole.

Uczniowie klasy 3b pod kierunkiem nauczycielek Hanny Ditrich i Anny Piórkowskiej nakręcili filmik pt "Ekokrasnoludki". Film przedsawiał zbiórkę surowców wtórnych odbywającą się na terenie naszej szkoły.

Internauci w drodze ogólnopolskiego głosowania oddawali głosy na filmik Ekokrasnali. Dzięki 60 123 oddanych głosów nasza szkoła zajęła 3 miejsce, wygrywając pracownię multimedialną z tablicą interaktywną, projektorem, cyfrowym piórem i laptopem.

Dziękujemy za głosowanie na ekofilmik – ekokrasnali naszej szkoły na stronie internetowej

Przeczytaj co o nas piszą:MYSŁOWICE NASZE MIASTO

ITVM

M-CE 24